5S, nuostoliai ir vizualinis valdymas

(16 ak. val.)

Paskirtis:

Asmenims, atsakingiems už žmonių darbo organizavimą ir atsargų valdymą, siekiantiems sumažinti nuostolius ir padidinti darbo efektyvumą.

Tikslas:

Vadovavimo kompetencijų, leidžiančių supaprastinti valdymo procesus, įtraukti pavaldinius į veiklos rezultatų gerinimą, ugdymas.

Metodika:

  • Metodinė medžiaga, individualios bei grupinės praktinės užduotys, diskusijos.

Turinys:

  • 5S sistema ir vizualinis valdymas – bendrieji pagrindai.
  • Nuostolių tipai ir atpažinimo būdai.
  • 5S sistemos elementai.
  • Vizualinis valdymas.
  • Praktinio įgyvendinimo organizavimas.

Nauda įmonei:

  • Seminaro metu suteiktos žinios leis pagerinti darbuotojo, padalinio ir visos įmonės darbo rezultatus nesudėtingais, dažnai nieko nekainuojančiais (išskyrus pastangas ir laiką) veiksmais. Dalyviai mokės nustatyti realiai gaunamą naudą ir išlaikyti ją ateityje.

Apie lektorių:

Seminarą veda Ričardas Matulionis, turintis 18 metų darbo patirtį gamyboje bei vadovavimo patirtį stambiose kompanijose. Jo patirties gamybinių procesų valdyme, kuri apima tiek darbo organizavimą, tiek naujų gaminių ir technologijų valdymą bei gamybinių padalinių darbo ir gaisrinės saugos, kokybės ir aplinkosaugos sistemų palaikymą ir pan., perteikimas bus vertingas kiekvienam vadovui. Mokymus taip pat veda darbo užmokesčio sistemų parinkimo ir įdiegimo bei projektų valdymo temomis, teikia ilgalaikes konsultacijas įmonėms, siekiančioms įdiegti bei įgyvendinti pokyčius gamyboje.

Daugiau informacijos ir registracija:

Elektroninė registracija

Telefonais:
Vilniuje – 8 5 2102326;
Klaipėdoje – 8 46 410300;
Mob. – 8 615 31080.

Mokymai, kursai, seminarai – grįžti į turinį

Atviri mokymai,
kursai, seminarai,
konferencijos