Pardavimo ir klientų aptarnavimo mokymai

Profesionalaus pardavimo įgūdžių lavinimas, mokymai, kursai, seminarai

Jei neradote tinkamo sau mokymo, susisiekite su mumis telefonu +37061531080 arba el. paštu akademija[a]manager.lt.

Profesionalaus klientų aptarnavimo principai, mokymai, kursai, seminarai

Kiti mokymai, kursai ir seminarai


Rinkodaros ( Marketingo ) mokymai

Komandinio darbo ir komandos formavimo mokymai

Vadybos, vadovavimo ir lyderystės mokymai

Personalo vadybos mokymai

Bendrųjų kompetencijų mokymai

Mokymai Valstybės tarnautojams

Visi “Manager.LT Akademija” rengiami mokymai, kursai ir seminarai yra adaptuojami konkrečiai įmonei ar valstybinei įstaigai. Mokymai gali būti vedami nuotoliniu būdu, organizuojant vaizdo konferencijas.

Jei neradote tinkamo sau mokymo, susisiekite su mumis telefonu +37061531080 arba el. paštu akademija@manager.lt.

Dideli pardavimai – parduodame daug ir brangiai. Aktyvių pardavimų mokymai – paslaugų pardavimai, prekių pardavimai, eksportas, sprendimų pardavimas. Susitikimas su klientais pardavimų mokymai – field sales. Mažmeninės prekybos (retail) mokymai salės darbuotojams, b2b mokymai b2c, pardavimų valdymas vadovams strategija mokymai, b2b aktyvūs pardavimai.
Pardavimų mokymai – pardavimai ir derybos kompetencijų tobulinimas. Derybų psichologija komandos motyvavimas. Pardavimo skatinimo įrankių taikymas vadovavimo ir lyderystės mokymai pardavimo vadovams. Pardavimų proceso auditas ir tobulinimas, pardavimo strategijų ir rezultatų matavimo rodiklių sistemų kūrimas. Specializuotų pardavimo pokalbio scenarijų ir pardavimo standartų kūrimas.
Savarankiško mokymosi – nuotoliniai pardavimų mokymai aktyvaus pardavimo vadybininkas. Pardavimo technika, efektyvios derybos klientų prieštaravimai ir argumentai, šalti skambučiai. Klientų poreikių išsiaiškinimas, pardavimų pokalbių klausymas, analizavimas. Kaip save parduoti brangiai? Kokios yra klientų pirkimo baimės ir kaip jas nugalėti. Derybų menas, klientų prieštaravimai ir sėkmingos derybos – argumentavimo menas. Kaip parduoti savo idėją? – pardavimai ne pardavimams.
Darbo su “sunkiais” klientais ir pretenzijų valdymo ypatumai, pardavimas ir bendradarbiavimas su klientu. Darbas su klientu telefonu: pardavimas ir aptarnavimas. EQ pardavimuose – inovatyvūs pardavimo metodai. Asmeninio pardavimo technikos ir pardavimo efektyvumas, derybų vedimas (b2b), derybos pardavimo procese. Kaip padidinti pardavimo efektyvumą ir profesionaliai dirbti su klientais? – pardavimo vadybininkų mokykla. Pardavimų gebėjimų ugdymas. Pardavimo įgūdžių lavinimas – greiti pardavimai, įtakojimo metodai.
Naujų klientų paieška efektyvūs būdai, metodai ir taktikos – efektyvūs pardavimai. Pardavimų algoritmas: parduok kokybiškai. Pardavimai telefonu – telemarketingas, pardavimų standartas, derybos telefonu. Kur geriausia mokytis aktyvių pardavimų? Pardavėjų motyvacijos mokymai, savivertė, strategija.

Atviri mokymai,
kursai, seminarai,
konferencijos