Apie Giedrę Urmulevičiūtę

Manager.LT Akademijos lektorė – verslo konsultantė.

Patirtinio mokymo trenerė ir praktikė, sertifikuota koučerė. 2013 metų vasarą pabaigė tarptautinę patirtinio mokymo programą “Via Experientia”. Baigusi etikos didaktikos ir psichologijos studijas LEU (Lietuvos Edukologijos Universitetas). Mokymų srityje dirba daugiau kaip 12 metų, toliau tęsia gilinimąsi į patirtinio mokymosi sritį. Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje vedė psichologijos paskaitas anglų kalba. Socialinių mokslų kolegijoje sukūrė programą ir vedė komunikacijos paskaitas anglų bei lietuvių kalbomis. Taip pat yra tokių konferencijų kaip LOGIN, EuReCa pranešėja.
Lektorė taip pat domisi žmogaus galimybės tobulėti ir eiti savuoju keliu – dirbant, mokantis ir tiesiog gyvenant bei būdais to siekti – koučingu, joga, meditacija ir pan.
Ekspertinės sritys: efektyvus klientų aptarnavimas ir ilgalaikių ryšių su klientais palaikymas, konfliktinių situacijų ir skundų valdymas, verslo etiketo taisyklės, komunikacija (telefonu, gyvai, dalykinis susirašinėjimas ir pan.), pozityvus mąstymas ir motyvacija, komandos formavimas, laiko planavimas ir valdymas.

Parašykite mums!
.

Manager.LT Akademija

Tel. 8 615 31080

Atviri mokymai,
kursai, seminarai,
konferencijos