Rasti 500 Lt! Siūlome pasiimti, kol kiti nepaėmė!!!

2007 11 06 @ 07:59  ›  Kategorijos: Darbo rinka

Gerbiama(-as) Studente !

Rasti ne tik 500 Lt, bet ir galimybė Tau susitikti su Klaipėdos m. verslo atstovais, pristatyti save, gilinti praktines žinias ir įgūdžius, užmegzti naudingus ryšius būsimai veiklai.

Kas tai, kada ir kur tai vyks?

Manager.LT jungtinėje veikloje su Klaipėdos mokslo ir technologijų parku vykdo Klaipėdos m. savivaldybės finansuojamą projektą “Aukštųjų ir vidutiniškai aukštų technologijų smulkaus ir vidutinio verslo įmonių inkubavimas Klaipėdos Mokslo ir Technologijų parke”, kurio viena iš sričių yra skatinti aukštojo mokslo studentų ir darbdavių bendravimą bei bendradarbiavimą, apsikeičiant aktualia informacija bei poreikiais tarp mokslo ir verslo.

Renginio tikslai:

  1. Skatinti darbdavių ir jaunų specialistų bendravimą ir bendradarbiavimą, apsikeičiant aktualia informacija ir poreikiais darbo rinkoje bei versle.
  2. Ugdyti socialinius įgūdžius ir sugebėjimus pristatyti save, gilinti praktines žinias ir kompetencijas.
  1. Užmegzti naudingų kontaktų savo veikos plėtrai.

2007 m. gruodžio mėn. 12 d. įvyks 6 val. trukmės seminaras, kurio metu aukštojo mokslo studentai pristatys savo tiriamuosius darbus ekonomikos, finansų, rinkodaros, personalo vadybos, ryšių su visuomene ar kt. srityje Klaipėdos miesto verslo atstovams.

Renginio pradžia – 13.00 val., trukmė – 6 akad. val.

Renginys atviras – jame taip pat gali dalyvauti įvairių specialybių studentai, norintys pagilinti vadybos, rinkodaros bei kitas socialinių mokslų žinias.

Renginyje dalyvaus ~20 Klaipėdos m. vidutinio ir stambaus verslo kompanijų atstovų.

Socialinius mokslus studijuojantys studentai iki 2007 m. lapkričio 22 dienos gali pareikšti pageidavimą dalyvauti šiame seminare, siųsdami el. laišką akademija@manager.lt nurodydami savo vardą, pavardę, mob. tel. Nr., kokią specialybę ir kuriame kurse studijuoja bei savo pranešimo temą, trumpai pagrindžiant jos aktualumą.

Bus atrenkami 10 aktualiausių pranešimų. Atrinkti dalyviai informuojami el. paštu arba susisiekus su jais asmeniškai.

Pranešimus vertins seminare dalyvaujantys verslo atstovai ir kiti klausytojai, skirdami tam tikrą skaičių savo balsų, jų nuomone, aktualiausiam pranešimui ar geriausiam pristatymui.

Daugiausiai balsų surinkusiam pranešėjui skiriama 500 Lt dydžio premija.
Taip pat įsteigti paguodos prizai antros ir trečios vietos nugalėtojams.
Visiems dalyviams bus įteikti pažymėjimai, liudijantys apie dalyvavimą seminare ir atliktą pranešimą atitinkama tema.

Reikalavimai pranešėjams:

  1. Aktuali ir tyrimais pagrįsta pranešimo tema;
  2. Pranešimo trukmė – maks. 15 min;
  1. Power Point programa paruošta pranešimo prezentacija.

Paruoštas prezentacijas galima iš anksto siųsti šio renginio organizatoriui el. paštu akademija@manager.lt. Organizatorius pasirūpina visa reikalinga technika: ekranu, projektoriumi, kompiuteriu, clipchart‘u ir kt. reikalingomis priemonėmis.

Telefonai pasiteirauti Klaipėdoje 410300, mob. tel. 8 618 41855, el. p. akademija@manager.lt.

Jolanta Mileškienė
Manager.LT akademijos vadovė

Renginį remia Klaipėdos miesto savivaldybė, renginį organizuoja Manager.LT Akademija ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas


Komentarai

Komentarų nėra.

Palikti komentarą

Atviri mokymai,
kursai, seminarai,
konferencijos