Jaunieji mokslininkai pristatė savo darbus darbdaviams

2008 01 15 @ 19:44  ›  Kategorijos: Darbo rinka, Idėjos darbui ir verslui, Karjera, Verslumas

2007 metų gruodžio 12 dieną Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvyko Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų studentų mokslinių – tiriamųjų darbų pristatymas Klaipėdos miesto įmonėms. Šio renginio pagrindinė idėja ir tikslas – skatinti jaunus žmones pristatyti save Klaipėdos miesto darbdaviams, diskutuoti ir įvertinti, kiek žinios atitinka praktiką, bei kiek praktika atitinka naujausias žinias. Šį renginį finansavo Klaipėdos miesto savivaldybė.

Jau antrą kartą Manager.LT akademija organizuoja tokio pobūdžio renginį. Pirmajame savo darbus pristatė informacinių technologijų specialybių studentai, o šį kartą savo mokslinius – tiriamuosius darbus pristatė šeši Klaipėdos universiteto 3 – 4 kurso, ekonomikos specialybės studentai.

Renginį pradėjo KU ekonomikos katedros dėstytoja, doktorantė, Manager.LT akademijos lektorė, įmonių rinkodaros konsultantė Henrika Šakienė. Susirinkusiems pasakojo apie dažniausiai daromas pozicionavimo klaidas.

Ruošiantis viešai kalbai, studentai labai jaudinosi. Ne vienas prasitarė galvojęs, ar viską pasakys, perteiks, atsakys į visus klausimus. Nors sesija nenumaldomai artėjo ir atsirado daug darbų, tačiau visi renginio dalyviai, pamiršę paskutiniuosius darbus, intensyviai ruošėsi savo pristatymams prieš darbdavių auditoriją.

Visi studentai, pristatę savo darbus, sulaukė klausimų iš įmonių atstovų bei Manger.LT akademijos darbuotojų.

Prizinių vietų laimėtojai:

Evaldas Valčiukas, III kursas, ekonomika

Matyt ne atsitiktinai vienintelis trečiakursių garbę gynęs Evaldas Valčiukas laimėjo trečiąją vietą. Vaikinas prasitarė dar iš ryto nuėjęs į paskaitas ir vakare turėjęs pasiruošti labai sunkiam kontroliniam darbui. Tačiau nesigailėjo, jog dalyvavo tokiame renginyje.

Jis pristatė panešimą tema: “Asmeninių finansų valdymas. Investavimas”. Savo drąsia ir nuotaikinga kalba Evaldas dėstė kaip galima investuoti savo pinigus.

Lina Damanskytė, IV kursas, ekonomika

Lina, paklausta kodėl sugalvojo dalyvauti šiame renginyje teigė, kad dalyvauti ją įkalbėjo jos grupės draugė Viktorija. „Kadangi savo pranešimą „Pabaltijo draudimo rinka: ekonominės situacijos įvertinimas globalizacijos sąlygomis“ jau buvau paruošusi draudimo ekonomikos paskaitai, tad sutikau. Viskas atrodė kur kas lengviau, nei buvo išties. Nors turėjau paruoštą pranešimą, tačiau tobulinimo darbai užtruko ilgai, teko paaukuoti ne vieną dieną“ – sakė mergina

Dovaldas Kušlikis, IV kursas, ekonomika

1 – ąją vietą laimėjęs Dovladas Kušlikis, kuris šnekėjo apie kaimo turizmo perspektyvas, neslėpė savo džiaugsmo. Tačiau vaikinas apgailestavo, kad jų darbų pristatymus stebėjo nedaug darbdavių.

Jolanta Mileškienė, Manager.LT Akadejos vadovė ir šio renginio organizatorė, neslėpė savo pasitenkinimo pavykusiu renginiu. Ir džiaugėsi, kad atsirado aktyvių studentų, nepabūgusių pristatyti savo darbus viešai auditorijai.

Po renginio vyko dalyvių, organizatorių bei žiūrovų diskusija prie vyno taurės. Visi pasidalino savo emocijomis ir mintimis apie renginį.

Viktorija Kaširina


Komentarai

Autorius: Viktorija,

2008 03 17 @ 22:05

Buvo saunu:) Man patiko, siok toks stresas, bet labai naudingas ir teigiamas

Autorius: Darbo,

2011 09 22 @ 09:04

Tik mastantis jaunimas veda musu sali i prieki.. daugiau tokiu dalyku reikia.. skatinti mastyma inicijuoti tokius dalykus. Pirmyn

Autorius: Akku,

2015 06 30 @ 20:02

Kaip šaunu!Išties tai norėčiau paantrint Vaidai. Nesuprantu, kur liuvteiai žurnalistai žiūri.. tiek super talentingų žmonių figuruoja blogosferoj, bet panašu, kad spauda jų tyčia ar netyčia nemato.

Autorius: Estela,

2015 08 14 @ 11:22

Manau, kad investavimas Lietuvoje dabar yra viena aktualiausių temų, todėl nesistebiu, kad darbas apie investavimą užėmė prizinę vietą.

Palikti komentarą

Atviri mokymai,
kursai, seminarai,
konferencijos