Apie Henriką Šakienę

Henrika Šakienė – Manager.LT Akademijos konsultantė – lektorė.
Ekonomikos mokslų doktorantė, SVV įmonių rinkodaros konsultantė, KU dėsto įmonių ekonomiką ir rinkodarą. Manager.LT Akademijoje veda mokymus rinkodaros ir verslo planavimo temomis.
Profesinė patirtis: 5 metai gamybinės įmonės vadovė. Verslo konsultavimo rinkodaros strategijos klausimais patirtis – 5 metai. Turi patirties konsultuojant tiek gamybines įmones, tiek paslaugų įmones.

Praktika – tai labai svarbi konsultantui patirtis, kuri sieja teoriją su kasdieninėmis verslo realijomis,“išgrynina“ tinkamus marketingo metodus ir priemones konkrečiai rinkos situacijai ir konkrečiam rinkos segmentui. Sparčiai kintanti verslo aplinka Lietuvoje meta verslininkams vis naujus iššūkius, tokius kaip stiprėjanti konkurencija, kintanti šakos struktūra, atsirandančios naujos technologijos, naujos rinkos ir pan. Be abejonės, kintanti aplinka reikalauja ir naujų marketingo sprendimų. Kas buvo rašoma vadovėliuose vakar, šiandien jau gali būti istorija. Todėl konsultantui verslo praktika leidžia būti vienu žingsniu priekyje teoretikų, leidžia greitai ir efektyviai perduoti naudingas žinias verslo žmonėms.

Parašykite mums!
.

Atviri mokymai,
kursai, seminarai,
konferencijos