Garantuotos kokybės prezentacija (seminaras Kaune)

2003 m. sudužo amerikiečių kosminis erdvėlaivis „Columbia“ su 7 astronautais. Kas dėl to kaltas? Kompiuterinė programa „PowerPoint“! Šitaip juokais teigia komunikacijos profesorius Edward Tufte. Kiekvieną darbo dieną visame pasaulyje parodoma po 30 mln. prezentacijų, naudojant „PowerPointo“ skaidres. Dauguma jų baigiasi katastrofomis: publikai nuobodu, pranešėjui – nesmagu, kad nesugebėjo sudominti… Kaip pasiekti, kad auditorija išgirstų ir patikėtų? Kaip parengti garantuotos kokybės prezentaciją?

Nauda: šis seminaras ypač aktualus Jums arba Jūsų įmonės pardavimo darbuotojams, produktų vadybininkams, kuriems tenka daryti Jūsų produktų ar paslaugų pristatymus klientams.

Temos:

  • Dažniausios prezentacijų klaidos, naudojant „PowerPoint“ skaidres ir be jų, kaip tų klaidų išvengti?
  • Trys alternatyvios galimybės prezentacijas rengti 7 kartus efektyviau.
  • Pagrindiniai 3 psichologiniai uždaviniai prezentacijai.
  • Prezentacijos struktūros organizavimas dviem būdais: ekstra atveju per 6 min., atsakingais momentais – pagal 6 žingsnių planą.
  • Kiek turinio ir kiek įspūdžio prisimena auditorija?
  • Geriausių pranešėjų gudrybės pritrenkiančiam efektui sukurti. Priemonės, 10 kartų efektyvesnės net ir už pačias „PowerPoint“ skaidres!
  • Nauji svorio centrai garantuotos kokybės prezentacijoje: naujosios verbalinės ir vizualinės priemonės, įspūdžio stiprintuvai ir dėmesio magnetai, ką mėgsta didesnės auditorijos.
  • Pasitikėjimas savimi, įgytas lengvesniu būdu. Ar reikia pranešėjams artistiškumo ir repeticijų prieš veidrodį arba kas gali jas atstoti?
  • Jaudulys ir „scenos baimė“. Replikos ir nepatogūs klausimai iš auditorijos.
  • Praktinės užduotys.

Seminaro data: 2009 rugpjūčio 20 d.
Seminaro kaina: 269 Lt (registruojantis iki liepos 31 d., taikoma kaina su nuolaida – 199 Lt).

Apie lektorių:

Seminarą veda verslo retorikos konsultantas Arturas Laskauskas, turintis 20 metų tarptautinės patirties profesionalioje žurnalistikoje, 12 metų dėstytojo praktikos Vilniaus universitete, 8 metai patirties reklamos agentūroje

Verslo retorikos straipsniai žurnaluose „Versus“, „Vadovas“, naujienų portale www.alfa.lt, tinklalapyje www.audiogidas.lt

Nacionaliniame reklamos festivalyje „ADRENALINAS 2008“ – vienintelis kviestinis tarptautinės konferencijos pranešėjas iš Lietuvos

Specializacija ir svorio centrai: audioprojektai, informacijos pateikimo subtilumai būtent AKUSTINĖMIS priemonėmis (informacija ausims, o ne akims), darbas prie mikrofono, praktinė retorika, kaip naudingiau bendrauti su žiniasklaida

Daugiau informacijos ir registracija:

Elektroninė registracija

Telefonais: 8 5 2102326;
Mob. 8 615 31080.

Atviri mokymai,
kursai, seminarai,
konferencijos